خیر (در صورت زیاده روی عمل خود ارضایی امکان ناباروری و نازایی ممکن است)، البته خود ارضایی دختران به این راحتی باعث نازایی در آنها نخواهد شد ولی ممکن است در صورت تکرار عمل قبیح و خانمانسوز خود ارضایی دچار عوارض مختلفی از جمله آسیب دیدن پرده بکارت (آسیب دیدگی در این محل بخاطر عمل خود ارضایی جزو موارد نادر محسوب میشود که به نوع پرده بکارت و نوع انجام خود ارضایی مربوط است پس زیاد نگران از دست دادن پرده بکارت خود نباشید ولی با این حال مواظبت کنید یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی باضافه بدبخت کردن خانواده و اطرافیان) ، ضعف جسمانی، مشکلات جنسی بعد ازدواج مانند ارضا نشدن هنگام مقاربت با همسر و غیره خواهید شد (با ترک خود ارضایی و گذشت زمان بهبود خواهید یافت) ، که همه این عوارض بستگی به نوع و چگونگی انجام خود ارضایی و تکرار این عمل نادرست و بسیار زشت دارد و در دختران این عوارض به بنیه و وضعیت جسمانی، نوع تغذیه و حتی آب و هوای شهری که در آن ساکن هستند هم مربوط است و میتوانید با رجوع به پزشک متخصص نوع وضعیت جسمانی و آسیب های احتمالی را بررسی کنید.

 

 

عوارض خود ارضایی

از آنجایی که بعد از خود ارضایی میزان زیادی کلسیم از بدن خارج می شود، فرد احساس خستگی شدید در استخوان ها می کند و ممکن است دچار کوفتگی پا شود. لازم به ذکر است که استخوان های تنومند نشان دهنده ی میزان قدرت فرد هستند. همانطور که می دانید گلبول های قرمز خونی و پلاکت ها در مغز استخوان تولید می شوند. فرد جوانی که خودارضایی می کند، اجازه نمی دهد که مایع مغز استخوان به خوبی شکل بگیرد و باید تا آخر عمر خود شاهد عواقب آن باشد. زمانیکه فسفر بیش از حد طبیعی به واسطه خودارضایی از بدن خارج می شود، مشکلات عصبی از قبیل رعشه برای فرد ایجاد می شود. در زمان خود ارضایی لسیتین نیز از بدن خارج می شود که این امر سبب فرسودگی سیستم عصبی می شود و به مرور زمان موجبات بیحالی، ضعف اعصاب و نهایتاٌ مرگ تدریجی سلول های عصبی را فراهم خواهد آورد.

 "مطالعات فیلسوفانه ای که عمیقاً بر روی عملکرد غده های درون ریز متمرکز شده اند، بر این باروند که بدن طی فرایند خودانزالی انرژی بی شائبه ای را از دست می دهد. چه بسیار افرادی زیادی با چهره های زیبا بوده اند که در اثر انجام این کار زیبایی خود را از دست داده اند! چه بسیار مغزهایی که منحط و فاسد شده اند! و ... همه و همه ی این وقایع به دلیل آن است که انزال در شرایط و موقیعت و زمان مناسب انجام نپذیرفته."

 


"آمار و ارقام گویای این مطلب هستند که این روزها خود ارضایی در خانم ها و آقایون جوان بیش از پیش باب شده است. بیمارستان های روانی مملو از زنان و مردانی هستند که مغزشان به دلیل خودارضایی بیمار گشته. تیمارستان، مقصد نهایی فردی است که به خودارضایی اعتیاد پیدا می کند."


خود ارضایی در دختران:

خودارضایی در خانم ها نیز به چشم می خورد و این امر، هم دردناک است و هم زجر آور. برخی از مضرات در خانم ها و آقایون مشابه است: اختلال در رشد سیستم عصبی، مغز، خستگی، از دست دادن انرژی و سر زندگی، کاهش قدرت حافظه و عدم تمایل به جنس مخالف. در خانم ها شاهد ناباروری نیز خواهیم بود. بدترین پی آمدی که در خانم ها می توان مشاهده کرد رفتارهای متعارض روانی-اجتماعی است. خانم هایی که مرتکب این امر می شوند به مروز زمان نمی توانند با هیچ مردی ارتباط جنسی برقرار کنند چرا که به تدریج توانایی های اولیه جنسی خود را از دست میدهند. خانمی که خود ارضایی نمی کند، همچنان سرزندگی، زیبایی، برق چشمان، و توانایی جذب بالای خود را حفظ خواهد نمود. خانم ها باید از مشاهده ی تصاویر محرک جنسی خودداری کنند، در مکالمات مبتذل شرکت نکنند، و فقط با افراد شایسته ارتباط دوستی برقرار کنند.

/ 24 نظر / 101 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهیا

ببخشید...میخواستم یک چیزی بگم...منم فک میکنم مقالتون تعصبی بود..چون من از خیلی از دکترا ی معتبر شنیدم ک خود ارضایی هیچ عارضه ی جسمی ای نداره و مثل ارضا شدن طبیعی هستش...این عوارض روحی هم به دلیل شایعه پراکنی درباره ی عوارض جسمانی و احساس گناه هستن ب نظر من درست نیس بخاطر یک سری اعتقادات غیر علمی باعث عذاب وجدان مردم شد...چون تقریبا همه ی مردم دنیا این کار رو انجام میدن...پس همه مریضن؟؟؟؟

زهرا

سلام من 13سالمه و قبل از پریود شدن این کارو میکروم نمیدونستم اسمش چیه وگناه داره!!!!!!!!!! تابستون 92پریود شدم .اول منظم بود.بعدش دوماه یک بارمیشدم. حالابه من بگین امکان داره قطع بشه خیلی میترسم به خدا اگه میدونستم چیه طرفشم نمی رفتم.خواهشا تو وبم جواب بدین توروووووووووووووووووخدا کمکم کنین.میترسم. میترسم بامامانم برم دکتر.

Sima

سلام دوستای خوبم منم مشکل شما رو داشتم ولی به پیشنهاد یه نفر این دوتاسخنرانی رو گوش دادم کهازلحاظ ذهنی خیلی کمکم کرد به شما هم توصیه میکنم سرچ کنید تو اینترنت هست (چگونه گناه نکنیم ودرذهن جوانهای ما چه میگذرد مال استاد راعفی پور)

شراره

سلام ببخشید می خواستم بدونم که این کار باعث نازایی می شه من الان چهار ساله این کار رو انجام می دم و تازه فهمیدم چه اوارضی داره و همین طور پی در پی این کار رو انجام میدم و نمی تونم ترکش کنم و یه روز یه لکه روشلوارم دیدم که اولین پریودم بود ولی تا لان پریود نشدم تورو خدا بهم کمک کنید هیچ کس نمی دونه

پینار

سلام من از سن 11 سالگی این کارو میکردم والان 17 سالمه چند ماهه فهمیدم چه اثراتی داره خیلی نگرانم فقط ازنازایی میترسم البته هرروز نه ماهی 3یا4 بار [سوال]

نفس

خيلي ممنون واقعا استفاده بردم

غریبه

سلام.من حدود چهار سال دچار این خودارضایی شدم لطفا کمکم کنید میترسم دچارنازایی بشم . راستی به نظرتون من پرده پلاکتم و از دست دادم؟

غریبه

ببخشید پرده بکارت

سلام ببخشید . من از کودکی تقزیبا میتونم بگم ۶ سالگی این کار رو میکردم . البته همیشه نه ستلی ۵ بار مثلا در کودکی که البته در کودکی خیلی بیش تر بود ولی الان سالی ۱ یا ۲ بار خیلی باشه ولی شایدم در طول سال اصلا اتفاق نیفته . میترسم جون توی کودکی خیلی این کار رو مگردم و نمیدونستم چه کار بدیه. تورو خداااا جواب بدین به خداااااااااااااااااااااااااااا????????

مهشید

سلام من از بچگی خود ارضایی داشتم وروی پتم کسم را محکم میکشیدم بالاوپایین واب خارخ میشد وکسم حالت بی حسی داشت وسال های بعد با دیدن فیلم امیزش خود ارضایی میکردم وبی حسی کس وخارج شدن اب داشتم الان خیلی پشیمان هستم می خوام بدونم پردم سالمه یا پاره تورو خدا بگید.